Idén is meghirdetjük a Z Faktor Dalversenyt!

A  PTE Zenélő Egyetem a Made In Pécs Fesztivál szakmai támogatásával pályázatot ír ki, a Z Faktor elnevezésű tehetségkutató versenyen való részvételre.

A pályázat kétfordulós, nevezési díj nincs.

A pályázók köre: bármilyen olyan élőzenei formáció, amely saját szerzeményű dalokkal rendelkezik, és még nincs kiadói szerződése, országosan terjesztett megjelenése.

További szakmai támogatók: Nemzeti Kulturális Alap Hangfoglaló Könnyűzene Támogató Program Kollégiuma, Hangszeresek Országos Szövetsége, Öröm a Zene Program, Pécsi Est Café

A jelentkezés menete

A jelentkezés az alábbi pályázati űrlap kitöltésével történik: https://forms.gle/SasHiGQPe2CfAnD98

A zenekarok legalább két saját szerzeménnyel pályázhatnak, melynek linkjét a pályázati űrlapon kell megadni.

Jelentkezési határidő: 2020. július 31.

A beérkezett jelentkezések közül a Made in Pécs Fesztivál és a Zenélő Egyetem szakmai zsűrije kiválasztja azt a hat produkciót, akik élőben is összemérhetik tudásukat a döntőn, amelynek időpontja 2020. szeptember 11-e, péntek.

Információ: Tóth Barbara

Telefon: 06 30/623-5677